Budowa domu od podstaw

Firma budowlana Mazur-Bud oferuje Państwu wsparcie na wszystkich etapach budowy domu. Na podstawie analizy działki i oczekiwań Klienta możemy zaproponować projekt budynku naszego autorstwa, budujemy także domy według Państwa pomysłów. Doradzamy sposoby na dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów prawnych, podpowiadamy również co zrobić, żeby dom zużywał jak najmniejsze ilości energii.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów i odpowiedni sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w pełni samodzielni i budowa domu od podstaw nie stanowi dla nas problemu. Pierwszym etapem naszej pracy po wybraniu odpowiedniego projektu są prace ziemne. Przeprowadzamy wykopy pod fundamenty, zajmujemy się wykonaniem podziemnej części kanalizacji, tworzymy płytę fundamentową. Kolejnym krokiem jest montaż ścian i systemu wentylacyjnego, a także wykonanie konstrukcji dachu. Kiedy bryła budynku jest już gotowa ekipa budowlana Mazur-Bud przechodzi do montażu okien, drzwi zewnętrznych, a kiedy przedmiotem naszej pracy jest dom z garażem – również bramy garażowej.

Budowa domu od podstaw w województwie warmińsko-mazurskim obejmuje też ocieplanie elewacji, montowanie parapetów, grzejników, wykonanie niezbędnych instalacji – elektrycznych, sanitarnych, gazowych i hydraulicznych. Jeżeli Klient zamawia dom pod klucz Mazur-Bud przystępujemy do prac wykończeniowych takich jak malowanie ścian, układanie podłóg i płytek, wyposażamy kuchnię, łazienkę, wstawiamy drzwi wewnętrzne. Załatwiamy również wszelkie formalności, które są niezbędne do rozpoczęcia użytkowania domu. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zapraszamy na konsultacje.